Sap Eğitimi, Python Eğitimi, Togaf Kurumsal Mimari Eğitimi

     Mali muhasebe entegrasyonu kazandırmak amacı ile verilen sap eğitimi adaylara pek çok fonksiyonu bir arada kazandırmaktadır. İleri düzey derslerde bireysel uygulamalar ile dersler daha verimli hale gelmektedir.

Sap Eğitim Detayları Nelerdir?

 Sap eğitimi için eğitim süresi 5 gün olarak belirlenmiştir. Bu süre içinde adaylar için uygulamalı da ders verilmektedir. ders alanların sayısı 12 ile sınırlıdır.12 kişinin üstünde sayıya bu dersi vermek zor olabilir. Bu eğitim için bir takım ön koşullar bulunmaktadır.  sap eğitimi almak isteyenlerin muhasebe bilgisine sahip olması gerekmektedir. eğitim sap deneyimi çok az olan ya da hiç olmayan insanlar için uygundur.

   Python eğitimi de aynı sap eğitiminde olduğu gibi 5 gün süre ile verilmektedir. Python eğitimi 12 kişilik kontenjanlar ile sınırlıdır. Bu eğitim için gerekli olan herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. En popüler yazılım dilleri arasında bulunan python genel amaçlı bir programlama dilidir. Ayrıca bu dilin çok yönü de bulunmaktadır. web uygulamalarından başlayarak bilimsel uygulamalara kadar pek çok alanda yazılım geliştirilmesini sağlamaktadır. yüksek seviye ve nesne yönelimli bir yazılım dilidir. Python eğitimi ile adaylar hemen hemen her alanda uygulama geliştirmeyi öğrenecektir. Giriş seviyesinden başlanarak ilerlenmektedir. İleriki seviyelerde daha farklı gelişimler sağlanmaktadır. En az birkaç program biliyor olmak avantaj sağlayacaktır. Böylece kısa sürede başarı elde edilecektir.

  Togaf Kurumsal Mimari Eğitimi Ders İçeriği

   4 gün süreyle verilen Togaf kurumsal mimari eğitimi toplamda en fazla 12 kişiye verilmektedir. bu eğitim için herhangi bir ön koşul gerekmemektedir. Mimari prensipler üzerine hazırlanan eğitimde uygulamalı bazı bölümler de yer almaktadır. eğitimde Togaf sınavına nasıl hazırlanacağınız öğretilmektedir. Böylece sınavı kazanmanız daha kolay hale gelecektir. Bunun yanında eğitimde sertifika almanız da sağlanacaktır.

    Togaf kurumsal mimari eğitimi sayesinde kurumsal mimari araçları da öğrenmeniz sağlanacaktır. Bu sayede uygulamaları kullanmanız ve uygulama geliştirmeniz daha pratik hale gelecektir. Sertifikalı olarak uzmanlaşmak isteyenler bu programa kurumsal mimari, iş mimarları, uygulama mimarları ve yazılım mimarları bu programa katılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir